Izvor: Mondo, 20.Feb.2015, 20:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dj Bimas prvi put u Beogradu!
Belgijski DJ Bimas, u andergraund kulturi poznat kao jedan od retkih umetnika koji su eksperimentisali gotovo sa svim muzičkim žanrovima, za vikend će se prvi put predstaviti beogradskoj publici.
Foto: Promo
Za Bimasa, koji u subotu gostuje na Svemirskoj kafani, je svojstven veoma širok pristup muzici. Naime, on je eksperimentisao sa zvukom i stilovima od densa do trensa, uključujući tehno, haus, čil-aut i nju-ejdž, ali i pop i rok.
Vodimo >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << vas na žurku u Svemirsku kafanu!
Delimo 5x2 ulaznice! Najbrži osvajaju! Potrebno je da nam pošaljete mejl na adresu mondonagrade@wm.rs, sa svojim imenom, prezimenom, sa naznakom Svemirska kafana. Najbrži će odmah biti obavešteni emailom o načinu preuzimanja nagrada.
Zato njegov opus podrazumeva jedinstevn miks sve od ekstremno agresivnog zvuka, do dubokih, melodičnih traka, ali i uticaja tribalne muzike. Sarađuje sa nekim od najjačih diskografskih kuća, a na prvom mestu sa prestižnim labelima Defected, Suara i Desolat, koji drže velikani DJ scene Loco Dice i Martin Buttrich. Kao DJ, ne povodi se za trendovima već vrti isključivo muziku koja je po njegovom ukusu i zbog toga ima jednu od najvernijih baza fanova.
Domaći deo line up-a u subotu (21. februar) na Svemirskoj kafani čine domaći iskusni DJ-evi: Alexandar Ivković, Kristina Lalić i Neutron, a after radi Mihajlo! Aleksandar Ivković je takođe poznat po saradnji sa Desolat-om, pa će tokom večeri domaći klaberi uživati u autentičnom i vrlo modernom Desolat zvuku.
Karte su 400 dinara posle ponoći.





