Bryan Singer otpušten kao reditelj filma „Bohemian Rhapsody“

Izvor: BalkanRock.com, 11.Dec.2017, 09:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bryan Singer otpušten kao reditelj filma „Bohemian Rhapsody“

Bryan Singer otpušten je kao reditelj filma „Bohemian Rhapsody“, nakon nekoliko incidenata i izostajanja sa seta.

Snimanje filma je obustavljeno 1. decembra. Problemi na setu su počeli kada je Singer u nekoliko navrata odlazio sa seta i bio nedostupan, što je rezultiralo odlaskom glumca Toma Hollandera sa seta. Hollander, koji u filmu glumi menadžera grupe Queen se naknadno vratio na set.

Reditelj je takođe došao u sukob sa Rami Malekom, koji glumi Freddy >> Pročitaj celu vest na sajtu BalkanRock.com << Mercuryja. Singera je u nekoliko navrata menjao kinematograf Thomas Newton Beacha.

Snimanje filma o legendarnoj grupi Queen se bliži kraju, a u sledećih nekoliko dana će biti odabran novi reditelj.

Singer je poznat po radu na filmovima poput “The Usual Suspects”, “X-Men: Apocalypse”, “Valkyrie”.

Nastavak na BalkanRock.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BalkanRock.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BalkanRock.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.