Boban Rajović pokorio i Zagreb! (VIDEO)

Izvor: Mondo, 21.Maj.2016, 12:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Boban Rajović "pokorio" i Zagreb! (VIDEO)

Folk pevač Boban Rajović zvani "Piroman", posle splitske, napunio je i zagrebačku Arenu. "Ovo je najsrećnije veče u mom životu", izjavio pevač posle koncerta.

Foto: YouTube/screenshot

Boban Rajović sada već može da se pohvali da je izrastao u veliku balkansku zvezdu.

Crnogorski folk pevač, koji se afirmisao najpre na srpskom tržištu, posle Paladijum arene u Splitu, u petak uveče je progutao još veći "zalogaj" - Arenu u Zagrebu, koja je bila >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << dupke puna!

Više od tri sata, Boban Rajović zvani "Piroman" (po njegovom velikom hitu), uveseljavao je sve one koji su došli u zagrebačku Arenu, a bilo ih je baš mnogo.

Cena karte uopšte nije bila mala, štaviše! VIP ulaznica, recimo, koštala je oko 250 evra, što je mnogo više nego što je bila za koncert Enrikea Iglesijasa (100 evr) ili za isti taj sektor kada bude gostovao Džastin Biber - 198 evra.

Rajović je doživeo ovacije u zagrebačkoj Areni, baš kao i njegovi gosti na koncertu, među kojima je bila i Dragana Mirković.

Rajović je ovaj koncert nazvao krunom svoje karijere, a na početku koncerta zvanični preenter je ovako najavio izlazak pevača:

"Dobro veče, Zagreb! Da li ste spremni za zvezdu severa, istoka, zapada, juga, jeste li spremni za Bobana Rajovićaaaaa?".

Ne treba posebno naglašavati da je publika znala sve pesme Bobana Rajovića, od reči do reči.

Pogledajte atmosferu sa koncerta



Izvor: YouTube



Izvor: YouTube

"Tresem se. Eto, to mogu da vam kažem kad me pitate kako se osećam kad sam sišao sa bine. Nije to strah, nije euforija - to je prosto adrenalinski šok koji neću zaboraviti dok sam živ. Ovo je najsrećnije veče u mom životu. Zagrepčanke i Zagrepčani, hiljade i hiljade mladih ljudi, videli ste sami, generacija moje dece, pokazali su večeras kako svi zajedno možemo da budemo ujedinjeni u muzici i pozitivnoj energiji  i da stvorimo ovako vatrenu atmosferu. Hvala Zagrebe, ispunili ste mi srce najlepšim osećajima", rekao je Rajović.

Koncert je završen dugotrajnim bisom, a potom i vatrometom, a na kraju je bio zagrljen sa Draganom Mirković, koja mu je poručila: "Bravo, kralju!".

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.