Bijelo Dugme u Areni!

Izvor: Mondo, 28.Jul.2016, 07:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bijelo Dugme u Areni!

Domaća štampa prenosi da će "Dugmići" napraviti veliki koncert u najvećoj dvorani na Balkanu!

Foto: YouTube

Bijelo Dugme održaće uskoro koncert u Kombank areni, piše list "Informer".

Spektakl je zakazan za novembar, a u planu je da repertoar pesama sadrži najveće hitove u potpuno novim aranžmanima, piše taj list.

"Tačno je da će nastupiti u Beogradu u drugoj polovini novembra. Još uvek ne znamo tačan datum, jer su pregovori u toku. >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Na koncertu će pevati Brega, Alan i Tifa, i nastup će trajati dva i po sata", rekao je tom listu menadžer Adis Gojak.

On je podsetio da su "Dugmići" za protekle dve godine imali više od 45 nastupa po čitavom svetu, odnosno da su neprekidno bili na turneji čija je krajnja destinacija upravo Beograd.

Pošto će pred publikom nastupiti Goran Bregović, Mladen Vojičić Tifa i Alen Islamović, list je kontaktirao i Željka Bebeka, koji navodno već dugo nije u dobrim odnosima sa ostatkom benda.

"Želim im svu sreću, i ni sa kim od njih nisam u svađi. Ali, Zoran Redžić, Vlado Pravdić, Milić Vukašinović, Điđi Jankelić i ja slažemo se da Brega, Tifa i Alen nisu Bijelo Dugme", rekao je on.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.