Izvor: RTS, 07.Dec.2019, 13:34

Zlato za Tijanu Bogdanović, Milica Mandić srebrna

Aktuelna evropska šampionka u taekvondu Tijana Bogdanović osvojila je zlatnu medalju na finalnom Gran-priju u Moskvi, u kategoriji do 49 kilograma. Srebrnu medalju, u kategoriji preko 67 kilograma, osvojila je Milica Mandić.
Srpske šampionke u taekvondu tako su na najbolji način započele pripreme za najveću svetsku smotru sporta – Olimpijske >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << igre 2020. godine u Tokiju.

Nakon što su obezbedile plasman na Olimpijske igre pošto su došle u završnicu ovog takmičenja, Milica Mandić i Tijana Bogdanović ponovo su nas obradovale, ovog puta medaljama.

Evropska prvakinja u taekvondu Tijana Bogdanović osvojila je i zlatnu medalju u kategoriji do 49 kilograma na završnom Gran-priju u Moskvi. Ona je u finalu savladala Kineskinju Vu.

Milici Madić, nakon poraza od Kineskinje Zeng, pripalo je srebrno odličje u kategoriji preko 67.
Posle naporne sezone, prošlonedeljnih medalja sa Evropskog šampionara, naše tekvondistkinje osvojile su medalje i obezbedile vize za Tokio 2020!