Izvor: Danas, 04.Jun.2025, 17:59

Zaharova: U Moskvi veruju da je Srbija upoznata sa opasnošću da njene isporuke oružja dođu u ruke kijevskog režima

Ubeđeni smo da će Srbija preduzeti efikasne mere, koje će omogućiti da se identifikuju i raskinu sumnjivi strani izvozni ugovori - i da se spreči isporuka osetljive robe vojne namene na neodgovarajuće adrese, izjavila je portparloka ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova.
Pogledaj vesti o: Moskva

Nastavak na Danas...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Zaharova: Verujemo da će najavljene mere Beograda omogućiti brzu identifikaciju i prekid sumnjivih izvoznih poslova

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 04.Jun.2025

Portparolka ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je danas da Rusija ima poverenje da je Srbija u potpunosti svesna rizika povezanih sa padom njenih vojno-industrijskih proizvoda u ruke kijevskog režima, prenosi Tass.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.