Izvor: RTS, 06.Mar.2009, 00:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ubijen ruski zvaničnik
Savetnik zamenika predsednika Donjeg doma ruskog parlamenta pronađen mrtav u svom stanu u Moskvi, prenosi agencija Interfaks.
Policija je pronašla telo Alekseja Belajeva, savetnika Aleksandra Babakova, nakon što se nije pojavio na poslu sa važnim dokumentima, ali nije saopšteno o kakvim se dokumentima radi.
Belajev pronađen je mrtav u svom stanu u Moskvi sa više ubodnih rana na telu, prenela >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << je agencija Interfaks saopštenje policije.
Babakov je jedan od 10 zamenika predsednika donjeg doma ruske skupštine, koji kontroliše vladajuća "Jedinstvena Rusija".
Babakov je član stranke "Pravedna Rusija", čiji je lider Sergej Mironov, predsednik gornjeg doma parlamenta, Saveta Federacije.
Ubistvo istražuje glavna istražna jedinica državnog tužioca.








