Tipsa mora na Ducija

Izvor: Mondo, 17.Okt.2016, 08:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tipsa mora na Ducija

Dvojica srpskih igrača odmeriće snage već u prvom kolu turnira u Moskvi

Foto: Guliver/Getty images/Arrow Press

Žreb je hteo tako da dvojica srpskih tenisera odmere snage odmah na startu turnira u Moskvi.

Dušan Lajović, 78. igrač na svetu, igraće protiv Janka Tipsarevića, koji je trenutno 140. na ATP listi, i to prvi put u karijeri.

Osim njih u glavnom gradu Rusije >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << nastupaće i Viktor Troicki. On je postavljen za četvrtog nosioca, zbog čega će pauzirati u prvom kolu, dok će se u drugom stati sa boljim iz duela Danil Medvedev (Rusija) - Mihail Kukuškin (Kazahstan).

Kup Kremlja u Moskvi igra se za nagradni fond od 717.250 dolara.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.