Teodora Baković odbila ruskog milionera

Izvor: Kurir, 25.Dec.2013, 22:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Teodora Baković odbila ruskog milionera

Od biznismena iz Moskve stigla joj je korpa sa 101. ružom i skupoceni šampanjac. Teodora ga je ipak odbila

Mlada pevačica Teodora Baković dobila je ponudu da u novogodišnjoj noći peva ruskom milioneru za 30.000 evra, koju je ona odbila.

Naime, od biznismena iz Moskve stigla joj je korpa sa 101. ružom i skupoceni šampanjac. Teodora ga je ipak odbila.

"Ma nemojte da me pitate za te milione, avione, kamione! Nisam u tom fazonu. Gospodin je bio ljubazan, ali se oko poslovne saradnje nismo dogovorili", rekla je Teodora.

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

Teodora Baković odbila ruskog milionera

Izvor: Dzungla.org, 25.Dec.2013

od biznismena iz Moskve stigla joj je korpa sa 101. ružom i skupoceni šampanjac. Teodora ga je ipak odbila da ponudu OpširnijeKurir

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.