Izvor: Press, 28.Avg.2013, 15:23 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Španovićeva sutra na mitingu u Cirihu
"Osećam se odlično. Posle Moskve sam samo održavala dobru formu i pazila na tehniku. Na Dijamantskoj ligi takmičiće se devet najboljih na svetu. Jako sam uzbuđena jer mi je ovo prva sezona u karijeri da je završavam na ovako velikom takmičenju, a da pritom nisam ni bolesna, ni povređena. Skačemo u samoj završnici mitinga tako da će biti veoma zanimljivo. Cirih je poznat svim ljubiteljima atletike i atmosfera je jedinstvena. >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << Ponosna sam što sam deo toga", kazala je Španovićeva.
Ona je nedavno na Svetskom prvenstvu u Moskvi osvojila bronzanu medalju, potom je trijumfovala na mitingu Dijamantske lige u Stokholmu.
Poslednje takmičenje u ovoj sezoni biće 31. avgusta u Francuskoj, kada će takmičiti za reprezentaciju Balkana.










