Rafalima na prodavnicu hrane

Izvor: Glas javnosti, Tanjug, 25.Jul.2010, 07:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rafalima na prodavnicu hrane

MOSKVA - Dve osobe su ubijene, a najmanje pet ih je ranjeno, kada je grupa neidentifikovanih napadača otvorila vatru na obezbeđenje u prodavnici hrane u gradu Samara na jugu Rusije, saopštili su istražitelji.

  Ruski istražni komitet saopštio je da je najmanje šest napadača došlo u tri automobila i posle pucnjave pobeglo, prenela je američka novinska agencija Asošiejtid pres (AP).

  Prema AP, čak i najmanja >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << ruska preduzeća unajmljuju pripadnike obezbeđenja, koji su često na liniji vatre kada se poslovne rasprave pretvore u nasilje. Prema izveštaju državne televizijske stanice, prodavnica u Samari je trebalo da promeni vlasnika.

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.