Izvor: Sportske.net, 17.Nov.2016, 19:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Problemi za CSKA - Jedan od najboljih van stroja zbog povrede
Nakon poraza od Darušafake nove loše vesti za CSKA.
Prema informacijama iz moskovskog kluba, Nando De Kolo se povredio i propustiće nekoliko utakmica "Armejaca" zbog toga.
U pitanju je povreda butine, a Francuz ju je zadobio u poslednjim trenucima meča u Istanbuli, gde su Moskovljani u "Folksvagen Areni" doživeli prvi poraz ove sezone.
Nije precizirano koliko će utakmica propustiti, ali ga svakako >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << neće biti na terenu protiv Žalgirisa, a iz predostrožnosti najverovatnije ni protiv Baskonije.
De Kolo je i ove sezone sjajan u dresu CSKA, trenutno je na drugom mestu i po poenima i po ukupnom indeksu. U proseku beleži 21 poen po utakmici, a prosečna valorizacija mu je 23,57. U oba statistička parametra iznad njega je košarkaš Uniksa Kit Lengford.
CSKA nekoliko mečeva bez De Koloa
Izvor: B92, 18.Nov.2016, 11:50
Najbolji igrač Evrolige iz prošle sezone Nando de Kolo pauziraće nekoliko utakmica zbog povrede mišića. Francuski reprezentativac je ključni igrač CSKA sa prosekom od 21 poena, 4,7 skokova i 4,1 asistencija po meču u Evroligi.





