Izvor: Kurir, 08.Apr.2009, 07:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Posle 20 godina posetio Sarajevo
Ovogodišnji predstavnici Srbije na Evrosongu 2009 u Moskvi Marko Kon i Milan Nikolić posetili su prošlog vikenda glavni grad Bosne u sklopu promotivne turneje po zemljama regiona. Njihova pesma „Cipela“ odnela je pobedu na finalnoj večeri muzičkog festivala Beovizija, što je bilo veliko iznenađenje za publiku, ali i za izvođače, koji se putu u rusku prestonicu apsolutno nisu nadali. Marko je u Sarajevu bio pre 20 godina i kaže da uživa što opet oseća duh i veliku količinu pozitivne energije one stare dobre bosanske prestonice.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











