Izvor: Vostok.rs, 22.Nov.2014, 16:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Novak: Rusija će privući nove partnere
22.11.2014. -
Ukoliko zapadne petrohemijske kompanije odluče da zbog sankcija napuste projekte u Rusiji, Moskva će privući partnere iz drugih zemalja, izjavio je ruski ministar energetike Aleksandar Novak.
„Ukoliko u dugoročnoj perspektivi zapadne zemlje odluče da ne učestvuju u radu na arktičkim nalazištima, Rusija će privući investitore iz zemalja koje nisu uvodile antiruske sankcije“, rekao je Novak na susretu sa studentima u okviru Trećeg međunarodnog >> Pročitaj celu vest na sajtu Vostok.rs << energetskog foruma ENES-2014 u Moskvi.
Čitajte više na Ukrajina i Novorusija iz minuta u minut
Izvor: Glas Rusije, foto: RIA Novosti/Grigory Sysoev








