Nikolić gubi korak za Spartakom

Izvor: B92, 25.Okt.2020, 10:23

Fudbaleri Lokomotive iz Moskve doživeli su neočekivani poraz od Rotor Volgograda (2:1) u 12. kolu ruske Premijer lige.

Izabranici Marka Nikolića nalazili su se u odličnoj formi pred susret sa ekipom iz donjeg doma, međutim čini se da su potcenili protivnika.

Ekipa iz Volgograda prva je došla do prednosti. Igrao se 18. minut kada je Žunior promašio penal, ali je iskoristio odbitak i savladao Giljermea.
Desetak minuta kasnije Rubičinski je izjednačio, a novo vođstvo Rotoru doneo je Pons u 57. minutu.

Lokomotiva je u 83. minutu imala veliku šansu da dođe do 2:2, ali je Mirančuk promašio penal.

Ekipa iz Moskve sada zaostaje šest bodova za Spartakom iz Moskve koji je prvoplasirana ekipa.

Lokomotiva se nalazi na četvrtom mestu sa skorom 6/3/3 posle dvanaest odigranih utakmica.