Šokantan poraz Marka Nikolića od najlošije ekipe u Premijer ligi VIDEO

Izvor: B92, 24.Okt.2020, 20:03

Lokomotiva iz Moskve doživela je šokantan poraz kod kuće.

Ekipa Marka Nikolića poražena je kod kuće od Rotor Volgograda – 1:2 (1:1).

Tim iz Volgograda je do pre ove utakmice imao samo tri osvojena boda i ovo im je prva pobeda u ovoj sezoni, posle 12 odigranih mečeva.

Gosti su poveli u 19. minutu preko Žuniora.

Njemu je penal odbranio Giljerme, ali je Žunior postigao gol posle >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << odbitka.

Izjednačenje je stiglo u 29. minutu kada je gol postigao Ribčinski.

Gosti su ponovo poveli u 75. minutu.

Strelac je bio Ponse.

U 83. minutu je najbolji igrač Lokomotive promašio penal.

Mirančuk je pogodio stativu.

U završnici su poništena dva gola.

Prvo je poništen treći gol Rotora koji je postigao Kožemjakin, a onda je u 92. minutu poništen gol i Lokomotivi.

Oba su poništena zbog ofsajda, posle konsultacija sa sudijama u VAR sobi.