Izvor: Radio Slobodna Evropa, 09.Mar.2017, 10:49 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Netanjahu u Moskvi razgovara s Putinom o iranskoj pretnji
Izraelski premijer Benjamin Netanjahu razgovaraće danas u Moskvi sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom o bezbednosnim pitanjima koja se tiču iranskog prisustva u susednoj Siriji, prenosi Beta.
Netanjahu je u sredu saopštio da je njegova poseta "vrlo važna" za bezbednost Izraela, koji nastoji da se drži po strani sukoba u Siriji.
U saopštenju izraelskog premijera navodi se da će on izraziti oštro protivljenje iranskom prisustvu u Siriji.
Iranske snage i...
Pogledaj vesti o: Moskva
Nastavak na Radio Slobodna Evropa...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Slobodna Evropa. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Slobodna Evropa. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







