Izvor: NaDlanu.com, 19.Jun.2012, 17:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Napili se, pa oteli avion
MOSKVA, 14. juna 2012. (Beta-AFP) - Šef ruske saobraćajne policije za Ural i njegovi prijatelji, svi pijani, oteli su avion za nadgledanje šumskih požara, a letelica ni nakon nekoliko dana nije pronadjena, kažu u četvrtak predstavnici lokalnih vlasti.
MOSKVA, 14. juna 2012. (Beta-AFP) - Šef ruske saobraćajne policije za Ural i njegovi prijatelji, svi pijani, >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << oteli su avion za nadgledanje šumskih požara, a letelica ni nakon nekoliko dana nije pronadjena, kažu u četvrtak predstavnici lokalnih vlasti."Jedan avion Antonov 2 poleteo je u ponedeljak oko 22 časa bez dozvole sa aerodroma u Serovu, sa očigledno 12 putnika i pilotom", rekao je agenciji Frans pres portparol lokalne policije Valerij Gorelih.Medju putnicima su šef saobraćajne policije u Serovu Dmitrij Ušakov i "dve žene, rodjene 1979. i 1989. godine", rekao je Gorelih."Raspolažemo elementima koji dokazuju da su putnici bili u alkoholisanom stanju", dodao je on.Prema pisanju ruske Komsomolske pravde, grupa se u ponedeljak, nakon ručka "zalivanog" alkoholom povodom nacionalnog praznika, Dana Rusije, ukrcala u avion, a iza sebe na aerodromu ostavila prazne flaše.










