Izvor: Kurir, 08.Nov.2010, 12:18 (ažurirano 02.Apr.2020.)
NAFTA ISTEKLA IZ SEDAM PREVRNUTIH VAGONA
MOSKVA - Sedam vagona-cisterni iskočilo je iz šina u oblasti Smolensk, a iz cisterni se izlilo gorivo, saopštio je regionalni centar Ministarstva za vanredne situacije.
Nije prijavljena nijedna žrtva, javio je Itar-Tas s.
Gorivo iz cisterni se prosulo jutros u 7.30 sati po lokalnom vremenu i zahvatilo površinu preko 70 kvadratnih kilometara.
Počela je istraga o uzrocima te nesreće.
Nafta istekla iz sedam prevrnutih vagona
Izvor: Glas javnosti, 09.Nov.2010, 07:04
MOSKVA - Sedam vagona-cisterni iskočilo je iz šina u oblasti Smolensk, a iz cisterni se izlilo gorivo, saopštio je regionalni centar Ministarstva za vanredne situacije...Nije prijavljena nijedna žrtva, javio je Itar-Tas s. Gorivo iz cisterni se prosulo juče ujutru i zahvatilo površinu preko 70...












