Moskovski derbi pripao CSKA

Izvor: Sportske.net, 12.Avg.2017, 18:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

CSKA iz Moskve je nakon preokreta stigao do pobede nad najvećim rivalom, Spartakom.

Danas su se u derbiju ruskog prvenstva sastali CSKA i Spartak na CSKA areni, a kao pobednik je izašao domaćin.

Spartak je danas doživeo i drugi poraz u prvenstvu Rusije, dok je CSKA ovom pobedom stigao do 12. boda iz 6 mečeva.

Pašalić je doveo Spartak do prednosti u 48. minutu meča, ali su domaći pred sam >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << kraj uspeli da preokrenu rezultat.

Rezultat od 0:1 je bio na snazi sve do 83. minuta kada je Šenikov uspeo da postigne gol za 1:1, a onda je samo dva minuta kasnije Vitinjo postavio konačan rezultat za veliko slavlje domaćih navijača.

Dakle, nakon nepotpunog šestog kola, CSKA je na 4. mestu sa 12 osvojenih bodova, dok je Spartak na 8. mestu sa 8 bodova.