MISIMOVIĆ: KURANJI I LOMIĆ ME “NALOŽILI” NA DINAMO

Izvor: Kurir, 15.Mar.2011, 19:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

MISIMOVIĆ: KURANJI I LOMIĆ ME “NALOŽILI” NA DINAMO

BEOGRAD - Dolazak Zvjezdana Misimovića u ekipu Dinama iz Moskve izazvao je veliku pažnju ruskih medija koji su želeli da saznaju hoće li nekadašnja “desetka” Volfsburga i Galatasaraja uspeti da uhvati stari ritam posle propale epizode u Istanbulu.

Misimović se u Dinamo preselio u martu za četiri i po miliona evra nakon što je došao u sukob sa trenerom Galatasaraja Georgijem Hadžijem, a za moskovski klub bi >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << trebalo da nastupa do 2014. godine.

“Kada sam saznao da se Dinamo zanima za mene odmah sam pozvao Kevina Kuranjija i Marka Lomića. Rekli su mi dosta dobrih stvari na račun Dinama i ruske lige koja je iz sezone u sezonu sve jača”, rekao je Misimović.

Reprezentativac BiH i nekada mladi reprezentativac Srbije uveren je da može da povrati formu koja ga je krasila u Nemačkoj gde je pre godinu dana uzeo titulu sa Volfsburgom.

“Mislim da sam ojačao posle svega što sam prošao u Galatasaraju i jedva čekam da ponovo zaigram fudbal”, rekao je Misimović koji u prethodnih šest meseci nije igrao fudbal, dok je u drugom timu Galatasaraja samo održavao fizičku spremu.

Nekadašnji igrač Nirnberga i Bajerna ipak nije imao tako slavan debi jer je Dinamo na premijeri ruske lige izgubio gradski derbi od Lokomotive rezultatom 3:2.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.