Ljubav je njena privatna stvar

Izvor: Glas javnosti, 22.Okt.2008, 10:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ljubav je njena privatna stvar

Posle osvajanja tri uzastopna turnira u Pekingu Štutgartu i Moskvi i povratka na prvo mesto VTA liste Jelena Janković je pauzu između dva turnira iskoristila da na kratko skokne do srpske prestonice, poseti porodicu i obavi poneki poslić. Tako je popularna J.J. ovih dana viđena u beogradskoj Areni gde snima spot za jednog od najvećih sponzora, kompaniju “Knjaz Miloš“, čije je zaštitno lice od maja ove godine. Pozitivnom energijom >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << i profesionalizmom Jelena se pred kamerom ponašala kao da je već stigla u Holivud, što je oduševilo Aleksandra Boškovića, režisera reklamnog spota.

Na snimanju spota u Areni Jelena igra sama protiv sebe i pobedu joj donosi “potpuna mentalna i fizička spremnost” koju joj obezbeđuje “Akva viva”. Od strane sponzora se moglo saznati da su više nego zadovoljni saradnjom sa prvom teniserkom sveta jer je milionita flašica vode sa likom Jelene Janković prodata za samo dva meseca od pojavljivanja na našem tržištu.

U pauzi snimanja J.J. je bila prinuđena da odgovori na more pitanja kojima su se zasuli radoznalci. Jedno od onih na koje nije htela da odgovori bilo je ono o vaterpolu i “provaljenoj” vezi sa crnogorskim vaterpolistom Janovićem.

- Neću o tome da pričam, svesna sam da je to cena mog uspeha, ali želim da sačuvam privatni život koliko je to moguće - izustila je Jelena. Ona će u srpskoj prestonici boraviti još danas, da bi potom počela pripreme za učešće na završnom turniru sezone mastersu koji će 4. novembra početi u Dohi.

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.