EK: Počela prodaja karata za F8

Izvor: B92, 19.Mar.2009, 15:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

EK: Počela prodaja karata za F8

Ulaznice za Fajnal Ejt turnir Evrokupa koji će biti održan od 2. do 5. aprila u Torinu, počele su da se prodaju preko zvaničnog sajta.

Na finalnom turniru učestvuje osam ekipa, među kojima se nalazi i srpski predstavnih Hemofarm, koji će u četvrtfinalu igrati sa Dinamom iz Moskve. Pored Hemofarma i Dinama, na turniru učestvuju i Beneton (Italija), Lijetuvos Ritas ( >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Litvanija), Pamesa (Španija), Himki (Rusija), Bilbao (Španija) i Zadar (Hrvatska).

Hemofarm se sa Dinamom iz Moskve sastaje drugog aprila od 18 časova. Istog dana, tri sata kasnije, igraju Beneton i Lijetuvos Ritas.

U petak, 3. aprila, igraju Pamesa – Himki i Bilbao – Zadar.

Polufinala su na programu u subotu, četvrtog aprila. U prvom polufinalu igraju pobednici mečeva Dinamo – Hemofarm i Beneton – Lijetuvos Ritas, dok će drugi polufinalni par formirati bolji iz susreta Pamesa – Himki i Bilbao – Zadar.

Finale je na programu u nedelju, 5. aprila od 18 časova.

Cene pojedinačnih karata za četvrtfinale će se prodavati po ceni od 20 do 45 evra. Cene karata za polufinale biće od 25 do 55 evra, a za finale od 30 do 60.

Kompleti karata mogu da se nabave po cenama od 82.60 evra do 180.50 evra.

Sve informacije o kupovini karata mogu da se nađu na zvaničnom sajtu Evrokupa.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.