Izvor: B92, 11.Maj.2008, 21:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Džon Teri ne igra u Moskvi?
Kapiten Čelsija Džon Teri se povredio na utakmici poslednjeg kola Premijer lige sa Boltonom i psotoji mogućnost da neće nastupiti u finalu Lige šampiona. Teri je u prvom poluvremenu povredio lakat posle sudara sa golmanom 'plavaca' Čehom i napadačem Boltona Dejvisom. "Potrebno mi je 3-4 dana da se oporavim. Uz malo sreće, trebalo bi da igram u Moskvi", izjavio je Teri.
Menadžer vicešampiona Engleske >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Avram Grant nada se da će Teri biti spreman za okršaj sa Junajtedom.
"Moramo da sačekamo snimke i vidimo koliko je situacija ozbiljna. Znaćemo više za dva dana, Mislim da je Džon dovoljno jak da se oporavi, ali nikada se ne zna", rekao je Grant.
Meč za titulu prvaka Evrope igra se 21. maja na stadionu Lužnjiki u Moskvi, a igraju Čelsi i Mančester.
'Plavci' su u poslednjoj rundi Premijer lige igrali 1:1 sa Boltonom, a titulu je osvojio Mančester Junajted.













