Izvor: Nezavisne Novine, 21.Maj.2017, 21:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

CSKA ubjedljiv protiv Reala za utješno treće mjesto

CSKA iz Moskve slavio je sa 94:70 protiv Real Madrida u utakmici za treće mjesto na Fajnal-foru Evrolige.

Izabranike Dimitrisa Itudisa nije omelo to što su u uzubdljivoj završnici izgubili od Olimpijakosa.

Moskovljani su veoma odlučno krenuli u utakmicu i već poslije prve četvrtine rezultat je iznosio 23:10.

Do kraja utakmice tim Pabla Lasa izgledao je potpuno nezainteresovano, što je CSKA znao da iskoristi da još više poveća prednost.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << />
Na kraju utakmice bilo je čak +24, 94:70.

Najefikasniji u pobjedničkom sastavu Kajl Hajns sa 14 poena, dok su još četvorica igrača imala dvocifren učinak. De Kolo i Džekson 13, dok su Fridzon i Higins ubacili 12 poena. Milo Teodosić je utakmicu završio sa sedam poena i šest asistencija.

Kod Madriđana Gustavo Ajon i Jonas Mačijulis su ubacili po 11, dok je Serhio Ljulj imao svega sedam poena.

(b92)
Pogledaj vesti o: Evroliga

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.