CSKA oslabljen na Fajnal-foru

Izvor: N1 televizija, 22.Apr.2016, 12:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

CSKA oslabljen na Fajnal-foru

Krilni centar CSKA iz Moskve Džoel Frilend se ove sezone više neće vraćati na teren, saopštio je klub iz Moskve.

Letošnje pojačanje "arjejaca" iz NBA lige ima problem sa ramenom.

"Terapije i individualni trenizni nisu dali očekivani rezultat. Uzimajući u obriz prognoze mnogih stručnjaka s kojima smo se konsultovali, zaključak je da se >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << Frilend neće igrati do kraja sezone", navodi CSKA.

Dobra vest za navijače Moskovljana je što će trener Dimitris Itudis uskoro na raspolaganju imati Viktora Hrjapu i Pavela Korobkova.

CSKA će se u polufinalu Fajna-fora Evrolige sastati sa boljim iz duela Lokomotiva - Barselona (2:2 u seriji).

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.