Izvor: Kontra magazin, 18.Jun.2009, 17:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novi Muse u septembru

Sastav Muse je objavio da će njihov novi studijski album, pod nazivom 'The Resistance', u prodaji biti od 14. septembra. Bend je na svom zvaničnom sajtu objavio datum objavljivanja novog albuma koji je snimljen u Italiji. Album je producirao Mark 'Spike' Stent koji je sarađivao sa izvođačima kao što su Björk, Keane, Depeche Mode, Erasure, Hard-Fi, Massive Attack, Janet Jackson, Madonna, Marilyn Manson, Pet Shop Boys, Dave Matthews, No Doubt/Gwen Stefani, CSS, Beth Orton, Oasis, The Spice Girls, Take That, Linkin Park, Craig David, U2, Britney Spears, Goldfrappm, Maroon 5 i mnogi drugi. Za sada se jedino zna da će na albumu biti pesma koja se zove United States of Eurasia . Lider benda Matt Bellamy u izjavi za BBC 6 radio je otkrio da će novi album biti pogodan za radio stanice koje puštaju klasičnu muziku. Poslednji album, ''Black Holes Revelations'', bend je objavio 2006. godine. [youtube:http://www.youtube.com/watch?v=98EdltpI25o] [youtube:http://www.youtube.com/watch?v=X8kkMyfQA4g]

Nastavak na Kontra magazin...



Povezane vesti

Novi album grupe Mjuz u prodaji od 14. septembra

Izvor: NaDlanu.com, 17.Jun.2009, 22:10

LONDON, 17. juna 2009. (Beta) - Britanski rok sastav "Mjuz" saopštio je da će novi album "The Resistance" objaviti 14. septembra, prenosi u sredu NME. To će biti peto studijsko ostvarenje grupe koja je prethodni album "Black Holes and Revelations" objavila 2006. "The Resistance" je snimljen u...

Nastavak na NaDlanu.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kontra magazin. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kontra magazin. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.