Drugarici polomio vilicu ispred diskoteke

Izvor: Kurir, 18.Jun.2012, 15:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Drugarici polomio vilicu ispred diskoteke

Osumnjičeni je u nedelju, 17. juna, na parkingu diskoteke Madona u Požarevcu, posle kraće i žučne rasprave, svoju poznanicu G.S. (20) više puta udario rukama i nogama u glavu

POŽAREVAC - Požarevačka policija uhapsila je Dušana S. (22) iz Požarevca, osumnjičenog da je svoju poznanicu prebio ispred diskoteke Madona i polomio joj vilicu, saopšteno je iz policije.

On je osumnjičen da je u nedelju, 17. juna, rano ujutru na parkingu diskoteke >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Madona u Požarevcu, posle kraće i žučne rasprave, svoju poznanicu G.S. (20) više puta udario rukama i nogama u glavu.

Po ukazanoj prvoj lekarskoj pomoći u požarevačkoj bolnici, oštećena je prevezena u beogradski Urgentni centar gde su joj utvrđene teške telesne  povrede i fraktura vilice.

Požarevačka policija podnela je prekršajne prijave protiv Dušana S. i G.S. zbog narušavanja javnog reda.

Osumnjičeni Dušan S. je uz krivičnu prijavu predat istražnom sudiji.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.