Berluskoni zaratio i sa Madonom

Izvor: B92, 13.Sep.2011, 18:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Berluskoni zaratio i sa Madonom

Rim -- Saradnici italijanskog premijera Silvija Berluskonija optužili su Madonu da je "uvredila" milione Italijana zbog podsmešljivih komentara na račun premijera.

"Madona je uvredila milione naših sugrađana, ona ide protiv demokratskog izbora miliona Italijana koji su s uverenjem glasali za ovu vladu", rekla je državna sekretarka Daniela Santake.

Prilikom predstavljanja svog filma "W.E". na festivalu u Veneciji, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << pop zvezda je u odgovoru italijanskom dnevniku "Ođi" na to šta misli o Berluskoniju rekla: "Ne želim o tome sada da govorim. Ali britanski nedeljnik 'Ekonomist' je već sve rekao, zar ne".

"Ekonomist" je na prvoj strani svog broja od 9. juna ove godine predstavio Berluskonija kao "čoveka koji je prevario celu zemlju".

"Vrlo sam razočaran da je Madona preuzela tezu 'Ekonomista'. Izgleda da ona ima komunističku pres službu koja je tera da tako govori da bi to prenosili komunistički listovi", rekla je Gabrijela Karluči, poslanice Berluskonijeve stranke Partija naroda slobode.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Madona "uvredila" Italijane

Izvor: NaDlanu.com, 13.Sep.2011

RIM, 13. septembra 2011. (Beta-AFP) - Bliski saradnici italijanskog premijera Silvija Berluskonija optužili su američku pevačicu italijanskog porekla Madonu da je "uvredila" milione Italijana zbog podsmešljivih komentara na račun premijera, prenose u utorak italijanski mediji... RIM, 13. septembra...

Nastavak na NaDlanu.com...

Madona uvredila milione Italijana

Izvor: Svet plus, 14.Sep.2011, 13:13

Bliski saradnici italijanskog premijera Silvija Berluskonija optužili su američku pevačicu italijanskog porekla Madonu da je "uvredila " milione Italijana zbog podsmešljivih komentara na račun premijera, prenose u utorak italijanski mediji.

Nastavak na Svet plus...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.