U LONDONU MUK: Novak uzeo brejk, pa OVAKO gestikulirao Englezima (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 16.Jul.2023, 19:24

Morao je da im odgovori.

Veliku borbu na Centralnom terenu u Londonu vode Novak Đoković i Karlos Alkaraz.

Španac je posle sjajnog Novakovog prvog seta, osvojio naredna dva i prebacio pritisak na Đokovićevu stranu.

No, u trećem setu se probudio Srbin i u petom gemu došao do brejka, da bi kasnije je i uzeo set. Prilikom, ključnog poena za vođstvo od 3:2, Nole je poslao poljubac nepristojnim >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << navijačima u Londonu. Očito mu je zasmetala neka reakcija tokom ovog gema, ali su ubrzo zaćutali Englezi.