Tsonga u polufinalu

Izvor: RTS, 04.Jul.2012, 21:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tsonga u polufinalu

Poznat je i treći polufinalista turnira u Londonu. Francuski teniser Žo-Vilfrid Tsonga plasirao se u polufinale gren slema u Vimbldonu posto je u četvrtfinalu savladao Nemca Filipa Kolšrajbera sa 3:1 u setovima 7:6 (7:5), 4:6, 7:6 (7:3), 6:2.

Tsonga se u borbi za finale sastaje sa pobednikom preostalog četvrtfinalnog meča u kojem igraju Španac David Ferer >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << i Britanac Endi Marej.

Drugi polufinalni par čine branilac titule Novak Đoković i Rodžer Federer. Đoković je ranije danas savladao Nemca Florijana Majera sa 6:4, 6:1, 6:4, dok je Federer nadigrao Rusa Mihaila Južnjog - 6:1, 6:2, 6:2.
Pogledaj vesti o: Novak Đoković finale,   Novak Đoković

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Conga treći polufinalista Vimbldona

Izvor: Nezavisne Novine, 04.Jul.2012

LONDON - Francuski teniser Žo-Vilfred Conga plasirao se u polufinale gren slem turnira u Vimbldonu posto je danas u četvrtfinalu savladao Nijemca Filipa Kolšrajbera sa 3:1 u setovima 7:6 (7:5), 4:6, 7:6 (7:3), 6:2.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Conga treći polufinalista Vimbldona

Izvor: NaDlanu.com, 05.Jul.2012, 03:24

Francuski teniser Žo-Vilfred Conga plasirao se u polufinale gren slem turnira u Vimbldonu posto je danas u četvrtfinalu savladao Nemca Filipa Kolšrajbera sa 3:1 u setovima 7:6 (7:5), 4:6, 7:6 (7:3), 6:2...Conga se u borbi za finale sastaje sa pobednikom preostalog četvrtfinalnog meča u kojem trenutno...

Nastavak na NaDlanu.com...

Nole vs Rodžer - prvo polufinale Vimbldona

Izvor: Sportske.net, 05.Jul.2012

Novak Đoković i Rodžer Federer u petak će prvi izaći na teren u muškom polufinalu Vimbldona. Početak ovog meča zakazan je za 14 časova na Centralnom terenu.

Nastavak na Sportske.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.