Izvor: Vesti-online.com, 16.Mar.2014, 10:08 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Skočio da se ubije...i spasio čoveka
Muškarac koji je želeo da se ubije skokom s London Bridža u Temzu slučajno je spasio život strancu koji se u tom trenutku davio u hladnoj reci.
Muškarac koji je želeo da se ubije skokom s London Bridža u Temzu slučajno je spasio život strancu koji se u tom trenutku davio u hladnoj reci
Spasilačke ekipe su primile dojavu o muškacu koji stoji na ivici London Bridža s namerom da počini samoubistvo i isplovile su kako bi ga sprečile >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << u toj nemeri. Doplovivši do mesta događaja spasioci su opazili muškarca (33) koji se davio u reci, očajnički se boreći za život.
Spaseni muškarac je bio prehlađen i dezorjentisan. Njegova telesna temperatura iznosila je 33,1 C, a isprva nije mogao da se seti ni vlastitog imena niti kako je završio u hladnoj Temzi.
"Da posada u čamcu za spašavanje nije krenula u pomoć muškarcu koji je hteo da se ubije, nesretnika koji se davio u Temzi verovatno niko ne bi ni primetio. Naime, tuda je u tom trenutku prolazilo više plovila, ali da niko nije opazio", rekao je novinarima jedan od članova spasilačke ekipe Toni Sker.
Policija je rekla da su spasena oba muškarca.
Pogledaj vesti o: London
Nastavak na Vesti-online.com...










