Sestre Vilijams stigle u Rio da nastave žetvu medalja!

Izvor: Sportske.net, 03.Avg.2016, 19:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sestre Vilijams stigle u Rio da nastave ''žetvu medalja''!

Višestruke osvajačice zlatnih olimpijskih medalja, američke teniserke Serena i Venus Vilijams, doputovale su danas u Rio de Žaneiro na Olimpijske igre.

Sestre Vilijams osvojile su ukupno osam zlatnih olimpijskih medalja, svaka po četiri.

One su u dublu bile najbolje na Igrama u Sidneju 2000, u Pekingu 2008. i Londonu 2012. >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << godine.

Prva teniserka sveta Serena Vilijams osvojila je zlato u singlu u Londonu, dok je njena starija sestra Venus, šesta na WTA listi, u singlu osvojila zlato u Sidneju.

Serena je u avionu čitala knjigu o Hariju Poteru, dok je Venus pokušavala da sakrije zevanje, a nije bilo posebnog dočeka za dvostruke uzastopne olimpijske šampionke.

Pošto su uzele akreditacije, sestre Vilijams su otišle po svoj prtljag, kao i ostali putnici na aerodromu.
Pogledaj vesti o: Tenis

Nastavak na Sportske.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.