Izvor: Sportske.net, 29.Maj.2017, 11:27 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ščešnji - Roma ga neće, ostaje u Seriji A?
Golman Arsenala koji je već dve sezone na pozajmici u Romi, Vojček Ščešnji, mogao bi da ostane u Seriji A, ali ne u istom timu.
Vojček Ščešnji je odlično branio u ovoj i prethodnoj sezoni, uspeo je da dokaže da se radi o odličnom golmanu. Ipak, najverovatnije Roma neće aktivirati otkupnu klauzulu, pa će ovaj poljski golman morati nazad u London.
Roma želi da pruži priliku Alisonu, pa je to jedan >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << od razloga zašto ne žele u Rimu da potroše novac na poljskog golmana.
Pitanje je da li će Ščešnji imati prostora da brani i u Arsenalu, tamo je konkurencija takođe velika, pa je možda prodaja i najbolje rešenje za njega.
Napoli se sve češće pominje kao realna opcija, a Ščešnji je navodno istakao želju da ostane u Italiji.








