Premijer liga - Nezaustavljivi Liverpul, pao je i Vest Hem u Londonu! (video)

Izvor: Sportske.net, 29.Jan.2020, 23:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nastavlja se neverovatan niz "redsa".

U zaostalom meču 18. kola engleske Premijer lige, fudbaleri Liverpula savladali su Vest Hem u Londonu rezultatom 2:0.

Nakon perioda bez mnogo uzbuđenja ispred gola bilo koje ekipe, domaći su skrivili penal u 34. minutu kada je unutar kaznenog prostora pao Oriđi.

Sudija Mos je nakon pregledanog VAR snimka pokazao na belu tačku, a siguran sa nje bio je Mohamed Salah minut kasnije.

Do kraja poluvremena >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << nije bilo promene rezultata, ali su "redsi" na sjajan način započeli drugi deo meča.

Igrao se 52. minut kada je sevnula kontra Liverpula, Salah je poslao fantastičan pas ka Okslejd-Čemberlejnu koji je rutinski savladao nemoćnog Fabijanskog.

Mogli su izabranici Jirgena Klopa do još jednog pogotka, ali golman "čekićara" je pročitao nameru Oriđi.

Uzvratio je Rajs na drugoj strani, međutim Alison je bio na mestu i to uz dosta sreće, pa Liverpul nastavlja niz nepobedivosti kada je u pitanju Premijer liga.