Izvor: Blic, 20.Feb.2013, 00:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Podolski: Rezultat sve govori, biće nam jako teško u revanšu
Napadač Arsenala Lukas Podolski uspeo je da ublaži poraz od svog bivšeg tima u Londonu (1:3), ali smatra da će "tobdžijama" biti izuzetno teško da u revanšu savladaju Bajern i prođu u četvrtfinale Lige šampiona.
Podolski se dobro snašao posle kornera u 55. minutu i prepolovio zaostatak, ali je Bajern golom Mandžukića obezbedio dva gola prednosti za revanš u Minhenu.
"Rezultat sve govori. Bajern je vršio snažan pritisak u prvom poluvremenu. >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Međutim, mi smo dobro krenuli u drugom delu, uspeli da smanjimo zaostatak. Biće nam jako teško da u gostima prođemo dalje", nije Podolski preterani optimista.
Njegov saigrač Olivije Žiru dobio je šansu u 71. minutu upravo umesto nemačkog napadača i mogao je samo minut kasnije da matira Nojera koji je instiktivno reagovao i sprečio izjednačenje.
"Dobro smo počeli drugo poluvreme, ali mislim da treći gol koji smo primili menja sve. Nije još sve izgubljeno, ali moramo da postignemo tri pogotka u gostima. Kada se zna koliko su oni jaki u odbrani, neće nam biti nimalo lako", smatra Žiru.
Povezane vesti: Roben: Napravili smo veliki korak ka četvrtfinalu, ali ne smemo da "poletimo" Vilšer: Možemo da damo tri gola u Minhenu za četvrtfinale Bajernova lekcija Arsenalu u Londonu, Porto osvetlao obraz domaćih ekipa! Iz minuta u minut: Arsenal - Bajern 1:3, Porto - Malaga 1:0 Elita i ove nedelje na sceni: Nastavlja se Liga šampiona
Pogledaj vesti o: London




