POSLAO ŠTOPERA PO BUREK, POSLE POCEPAO MREŽU: Het-trik Mitrovića za poluvreme! Nema milosti (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 29.Sep.2021, 21:53

Kakav napadač!

Aleksandar Mitrović je najbolji strelac u istoriji reprezentacije Srbije, ali reklo bi se da je na putu da u istoj meri postane i legenda londonskog Fulama. Popularni Mitrogol je opet napravio šou i za 45 minuta postigao het-trik protiv Svonsija u desetom kolu Čempionšipa.

Fulam je za poluvreme stigao do prednosti od 3:1 na svom terenu, a sva tri pogotka delo su bivšeg napadača Partizana.
Mitrović je načeo goste u 12. minutu, onda sjajnim lažnjakom i preciznim udarcem u 32. duplirao prednost na asistenciju Kebana.

Smanjio je Paterson u 38. minutu igre, međutim pred sam odlazak na pauzu opet je Srbin moćnim šutem pogodio mrežu i tako već u prvoj polovini meča pečatirao sebi het-trik.

Neverovatna klasa od napadača i još je neverovatnije da igra u drugoj ligi Engleske. On je trenutno i najbolji strelac Čempionšipa sa trenutnih 10 pogodaka ove sezone.