Ne diraj Šaju LaBafa dok pije

Izvor: Mondo, 12.Nov.2012, 14:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ne diraj Šaju LaBafa dok pije

Glumac pobesneo u kafani pošto mu je jedan obožavatelj skinuo kačket.

Šaja LaBaf (26) trenutno je u Londonu, gde snima novi film "Nymphomaniac", i u pauzama snimanja posetio je lokalni pab "Hobgoblin".

LaBaf je došao sa partnerkom iz filma, glumicom Mijom Got, i nekoliko sati pio pivo i pozirao sa fanovima koji su hteli da se slikaju sa njim.

Glumac, koji je hapšen zbog vožnje pod uticajem alkohola, pobesneo je kada mu je jedan fan u šali >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << skinuo kačket. Došlo je do koškanja i manje tuče, pa je osoblje bara moralo da ih razdvaja.

LaBaf je otišao u hotel taksijem, a osoblje nije zvalo policiju, piše "San".

Glumac je očigledno naklonjen koškanju u kafani, pošto je ovo treći put da su mediji zabeležili da se potuče kada popije. Prošle godine potukao se u Vankuveru i Los Anđelesu, i oba puta izvukao deblji kraj.

(MONDO)
Pogledaj vesti o: London,   Pivo

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.