Izvor: RTS, 10.Jun.2012, 01:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mesi izrešetao Brazil
Tri gola Lea Mesija u obračunu najboljih južnoameričkih reprezentacija. U paklenom meču, Brazil poveo, Mesi preokrenuo rezultat, "Karioke" uzvratile. I na kraju Lionel rešio meč pred više od 80.000 gledalaca u Nju Džersiju.
Seriju golova na Metlife stadionu u Džersiju otvorio je Romulo u 23. minutu, pa je podmlađeni sastav Braѕila, koji se sprema za Olimpijske igre u Londonu, došao >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << u vođstvo.
Na scenu je tada stupio Lionel Mesi, koji je golovima u 31. i 34. minutu preokrenuo rezultat.
U drugom poluvremenu ponovo nalet Brazilaca, prvo je Oskar izjednačio u 56. minutu sa bi 16 minuta kasnije Hulk doveo Brazil u vođstvo od 3:2.
Svega tri minute kasnije Frederiko Fernandez je izjednačio posle kornera koji je izveo Kun Aguero, a konačni rezultat je sjajnim golom šest minuta pre kraja postavio, naravno, Leo Mesi.
To je bio het-trik Mesija u dresu Argentine.
Pogledaj vesti o: London, Dodela Oskara 2013, Olimpijske igre









