Kraj kvalifikacija za Crnu Goru

Izvor: 011vodič.com, 11.Sep.2019, 00:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kvalifikacije su završene za Crnu Goru. Porazom od Češke 0:3 (0:0), pobegao je i poslednji voz za prolaz na EURO 2020.
Na meču KONKAKAF Lige nacija Portoriko – Gvatemala, naša kladionica nudi kvotu 3.85 za igru X-2.
Sve je rešeno za četiri minuta drugog poluvremena. U tom intervalu su Souček i Masopust gostima doneli prednost. Tačku je stavio iskusni Darida, sa penala u petom minutu nadoknade.
Najviše golova viđeno je u Londonu, gde je Engleska neozbiljno >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << dočekala fudbalere tzv. Kosova. Gordi Albion je u prvom poluvremenu dao čak pet golova, blistao je mladi Sančo, a u nastavku se obrukao Kejn, kada nije ismkoristio penal.