Izvor: Piplmetar.rs, 28.Mar.2024, 07:30

Horor Ronalda i Portugala u Ljubljani, Belingem u 95. spasio Engleze poraza od Belgije

Večeras su prijateljske utakmice odigrale tri selekcije koje će biti rivali Srbije u grupi C na Euru u Nemačkoj.
Engleska je na Vembliju odigrala 2:2 sa Belgijom, Slovenija je napravila veliko iznenađenje i u Ljubljani pobedila Portugal sa 2:0, dok je Danska na stadionu Borndbija savladala Farska Ostrva rezultatom 2:0.
Englezi su nakon „šamara“ koji su u subotu u Londonu dobili od Brazila (0:1), sada zamalo dobili još jedan od Belgijanaca, pa će Geret Sautgejt Euro spremati pod velikim pritiskom.
Tilemans je doveo goste u vođstvo u 11. minutu, nakon velike greške golmana Pikforda.
Izjednačio je Ajvan Toni iz penala u 17. minutu, a Tilemans ponovo pogodio, na asistenciju Lukakua, za 1:2 u 36. minutu....
Pogledaj vesti o: London

Nastavak na Piplmetar.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Piplmetar.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Piplmetar.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.