Frano Lasić i klapa Smrika sviraju za ugroženu decu

Izvor: B92, 15.Mar.2017, 12:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Frano Lasić i klapa "Smrika" sviraju za ugroženu decu

Frano Lasić i klapa "Smrika" održaće humanitarni koncert za najugroženiju decu iz Srbije i Hrvatske 2. aprila u 19. časova u Cadogan Hall-u u Londonu.

"Cilj ovog londonskog koncerta je da bude prvi u nizu humanitarnih koncerata za decu vez doma u Hrvatskoj i Srbiji. Svaka donaija na jedan od ovih računa ili oba, biće više nego dobrodošla", saopštili su Frano i klapa "Smrika".

Frano je rođen 1954. godine, pa koncert počinje muzikom iz tog perioda. Muzičari obećavaju putovanje kroz vreme i hitove koji su se nekada pevali na radiju "Luksemburg".

.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.