Izvor: HotSport.rs, 09.Feb.2015, 22:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FED KUP: Naše devojke prvi nosioci u plej-ofu

Žreb plej-ofa za popunu Svetske B grupe FED kupa će biti održan u utorak u Londonu, u 11 časova po srednjeevropskom vremenu, a srpske teniserke su postavljene za prve nosioce na tom izvlaćenju.

Potencijalni protivnici našim devojkama iz dela žreba reprezentacija koje neće biti nosioci su selekcije Belorusije, Argentine, Švedske i Paragvaja. Pored Srbije, >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << ‘povlašćeni’ na žrebu u Londonu biće Slovačka, Japan i Španija.
Srpske teniserke su prethodnih dana bile veoma uspešne u kvalifikacionom turniru za plej-of  koji je održan u Budimpešti, gde su iako oslabljene neigranjem četiri najbolje rangirane igračice, lako savladale Austriju, Mađarsku i Hrvatsku.
Prošle godine Srpkinje su iz Svetske B grupe ispale u Evroafričku zonu FED kup takmičenja.
hotsport.rs

Nastavak na HotSport.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.