Demba Ba – Odveo Čelzi u polufinale LŠ, ali želi da ode

Izvor: Sportski Žurnal, 13.Apr.2014, 18:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Demba Ba – Odveo Čelzi u polufinale LŠ, ali želi da ode

Igrač Čelzija Demba Ba najavio je odlazak iz tog londonskog kluba po završetku sezone.
(FOTO: football365.com)
Ba je nedavno dao gol koji je „plavcima“ doneo pobedu protiv Pari Sen Žermena od 2:0 i plasman u polufinale Lige šampiona.
Želim da napustim Čelzi. Hoću na svakom meču da igram 90 minuta i da >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << uživam na terenu. Ove sezone nisam bio u toj poziciji i ne verujem da će se stvari promeniti u budućnosti u Čelziju – rekao je Ba za „Sandej Pipl“.
Senegalac je nedavno rekao da je od malih nogu navijač Pari Sen Žermena, ali je sada istakao da je mala šansa da pređe u taj klub:
Naravno da mogu sebe da zamislim u dresu PSŽ–a. Doduše, sada je to teško, jer taj klub gleda da dovede najveće svetske zvezde koje vrede po 50 miliona funti, a ne nekog ko košta pet puta manje. Ipak, ako žele nekog ko će da igra uz Ibrahimovića, ja sam čovek za njih. Verujem da će uskoro i oni osvojiti Ligu šampiona.
On je dodao da mu menadžer Čelzija Žoze Murinjo nikada nije obrazlagao zašto ga ostavlja na klupi.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.