Izvor: Sportske.net, 09.Okt.2017, 11:16 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bolnica u Londonu, Arsen očajan!
Šta se ovo dešava?
Fudbaleri Arsenala će biti znatno oslabljeni u narednom meču sa Votfordom u Premijer ligi.
FIFA virus je pokosio Arsena Vengera, koji neće moći da računa na nekoliko igrača u nastavku Premijer lige, posle reprezentativne pauze.
Od ranije je poznato da su na duže vreme van stroja Santi Kazorla i Dani Velbek, a sada su se pridružila još trojica igrača.
Škodran Mustafi je doživeo povredu lože i moraće na kraću pauzu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Loran Koščelni je napustio kamp Francuske zbog problema sa Ahilovom tetivom, Mesut Ozil i dalje ima bol u kolenu, a najnovija povreda je Kaluma Čembersa.
Meč Votford - Arsenal na programu je u subotu u 18.30.
Pogledaj vesti o: London
Murinjove prljave igre - Pozivi u tri ujutru zbog Lukakua!
Izvor: Sportske.net, 09.Okt.2017
Šta će sve ovih dana neko uraditi kako bi izbegao "FIFA virus"...Klubovi širom Evrope često pate od popularnog "FIFA virusa", a jedan od onih klubova koji je imao najviše problema u prošlosti je svakako Mančester junajted, koji u svojim redovima redovno ima veliki broj igrača, koji obavljaju...






