Izvor: Piplmetar.rs, 15.Jul.2023, 05:30

LŠ (kval)

Prvak Bosne i Hercegovine Zrinjski savladao je ekipu Urartua u Jermeniji rezultatom 1:0.
U veoma tvrdom meču sa čak sedam žutih kartona, gol odluke postigao je Matej Senić u 89. minutu meča.
Karabag je opravdao ulogu favorita u Gibraltaru gde je u poslednjim trenucima susreta savladao Linkoln sa 2:1.
Domaćin je stigao do šokantnog vođstva u 25. minutu preko Kike Gomez, da bi u drugom poluvremenu usledio preokret.
Redon Šiša izjednačio rezultat u 58. minutu, a pobedonosni >> Pročitaj celu vest na sajtu Piplmetar.rs << pogodak postigao je Jasin Benzija u četvrtom minutu nadoknade vremena.
U meču između Žalgirisa i makedonske Struge u Litvaniji nije bilo pogodaka.