”IDEMO U BEOGRAD DA SE BORIMO”: Selektor Litvanije pred meč sa Srbijom!

Izvor: SrbijaDanas.com, 23.Mar.2023, 15:07

”IDEMO U BEOGRAD DA SE BORIMO”: Selektor Litvanije pred meč sa Srbijom!

Kvalifikacije za EURO...

Reprezentacija Litvanije sutra će odigrati meč protiv Srbije u Beogradu na startu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Tamošnji mediji prenose izjavu selektora Edgarasa Jankauskasa koji smatra da ovo nije pravo vreme za susret sa tako kvalitetnom reprezentacijom poput Srbije.

- Protivnik je veoma jak, ali pre ili kasnije ćemo ipak morati da igramo sa njima. Ovo možda nije najbolje vreme da se igra protiv favorita grupe. Naša sezona >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << u A-ligi je tek počela i Srbi će imati više utakmica u nogama, jer skoro svi igraju u jakim evropskim ligama.

Međutim, mi ne tražimo izgovore, imamo ciljeve i idemo da se borimo - rekao je Edgaras Jankauskas pred polazak u Beograd.

Litvanski portal ''Kauno Diena'' podseća na učinak reprezentacije Srbije na nedvnom Svetskom prvenstvu u Kataru, ali i na prethodne susrete ove dve selekcije tokom 2019. godine, kada je Srbija dobila oba meča - 2:1 u Litvaniji i 4:1 u Beogradu

BONUS GALERIJA: 

Pogledajte kako izgleda srpska odbojkašica Milica Tasić
Pogledaj vesti o: Litvanija

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.