Zabija se konačno opametio...

Izvor: OkRadio.rs, 27.Avg.2012, 12:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zabija se konačno "opametio"...

Libijski napadač se pokajao, želi da ostane u klubu, pruži svoj makisimum i opravda poverenje koje su mu, uprkos svemu, pružili trener Vermezović i direktor Tumbaković. Nakon što ga je Vladimir Vermezović javno opomenuo, Mohamed Zabija se naizgled konačno opametio. U razgovoru za „Sportski Žurnal“, libijski napadač i fudbaler na koga su crno-beli do ovog leta dugo čekali, i pored svih problema, želi da ostane u Partizanu i opravda poverenje čelnih ljudi Partizana. Brojnih je problema Partizan imao u poslednje vreme sa Libijcem. Fudbaler koji očigledno, kako kaže trener Vermezović, nije navikao na žestok rad i disciplinu, pravio je razne nestašluke, kasnio na treninge,...

Nastavak na OkRadio.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.