Izvor: Radio 021, 27.Apr.2016, 12:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Potvrđeno da je oslobođen Srbin otet u Libiji
Srpski državljanin Miroslav Tomić koji je bio otet u Libiji, oslobođen je, potvrdila je Ministarstvu spoljnih poslova Srbije nemačka kompanija u kojoj je zaposlen.
Generalni sekretar Ministarstva spoljnih poslova Veljko Odalović izjavio je da se Tomić javio kompaniji "Feroštal", ali da ne zna druge detalje o njegovoj otmici.
Tomić je zaposlen na naftnim poljima u Libiji koja se nalaze 1.200 kilometara od Tripolija. Otet je u subotu kod naftne bušotine "Mesina oilfild", koja je u vlasništvu kompanije "Arabian gold oliv kompani".
Autor: Beta
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






