Izvor: Beta, 25.Feb.2011, 15:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bez podataka da medju stradalima ima Srba
BEOGRAD, 25. februara 2011. (Beta) - Ministar unturašnjih poslova
Srbije Ivica Dačić izjavio je u petak u Beogradu da za sada nema
informacija o tome da medju stradalima i povredjenima u sukobima u
Libiji ima državljana Srbije.
"Ako ima takvih slučajeva očigledno su želeli da ostanu van
javnosti. Kada je reč o običnim gradjanima, nema povredjenih", rekao
je novinarima u Palati Srbije Dačić koji je na čelu tima za
evakuaciju srpskih državljana iz Libije.
On je istakao da se prikupljaju podaci o tome koliko još gradjana
Srbije ima u Tripoliju i da se organizuje evakuacija iz drugih gradova
brodovima.
"Nalaze se načini za one koji su u unutrašnjosti zemlje da se okupe
i da se za njih organizuje prevoz", naglasio je Dačić.
Pogledaj vesti o: Libija, Ivica Dačić
Dačić: Nasilje u sportu ne može da reši samo policija
Izvor: Studio B, 25.Feb.2011
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio da je nasilje u sportu problem čitavog društva, koji ne može rešavati samo policija i da je pitanje da li sve državne strukture žele da se na najozbiljniji način bore sa tim. .."Odgovornost za pojavu nasilja snose i politički funkcioneri...
Dačić nema informacije o stradalima
Izvor: Danas, 25.Feb.2011
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je juče da nema informacija o tome da među stradalima i povređenima u sukobima u Libiji ima državljana Srbije.











